SKROPSTU
PIEAUDZĒŠANA

SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA

Skropstu pieaudzēšana ir procedūra, kas piedod garumu, biezumu un apjomu dabiskajām skropstām. Skropstas ir veidotas no zīda vai ūdeļu matiem.
Pieaudzētās skropstas nav kaitīgas dabīgajām, jo viena mākslīgā skropsta tiek pielīmēta tikai pie vienas dabīgās skropstas un tā neskar ādu. Pieaudzētā skropsta izkrīt kopā ar dabīgo skropstu, atkarībā no dabīgās skropstas augšanas cikla un dabīgās skropstas netiek traumētas.

Ar tām var darīt visu to pašu, ko parasti- iet pirtī, peldēties, sauļoties.
Mūsu salonā skropstu pieaudzēšanai izmantojam kvalitatīvus materiālus, tāpēc pieaudzētās skropstas izskatās dabiski. Meistare pielīmē katru skropstu tikai vienai dabīgajai skropstai un piemeklē atbilstošs skropstu garumu, krāsu, biezumu, izliekumu.
Pati procedūra ir tik ērta un relaksējoša, ka daudzas klientes aizmieg tās laikā. Tā it nemaz nav sāpīga un nerada diskomforta sajūtas.
Pieaudzētās skropstas ir daudz ērtākas un praktiskākas nekā skropstu tušas lietošana. Skropstu tušas uzlikšanai un noņemšanai katru dienu ir jāveltī laiks, savukārt ar pieaudzētajām skropstām šī nodarbe atkrīt – katru dienu var celties un iet gulēt, neveltot tam laiku. Pieaudzēto skropstu atjaunināšanai ir jāvelta aptuveni pusotra stunda laika ik pēc trim-četrām nedēļām.

Cenas:
Zīda skropstu pieaudzēšana - 20 EUR
Zīda skropstu atjaunošana - 15 EUR
Ūdeļu skropstu pieaudzēšana - 20 EUR
Ūdeļu skropstu atjaunošana - 15 EUR